Jesteśmy Charlie,
a Charlie works

Charlie works to pomocnik, sojusznik i gracz zespołowy. Pomagamy przedsiębiorcom i pracownikom w całej Europie. Naszym celem jest sprawianie, aby wszystko było dla wszystkich nieco łatwiejsze i przyjemniejsze. Don’t worry, be happy, we got you.

Charlie works w całej Europie

Naszym celem jest stanie się najlepszym partnerem w zakresie zatrudnienia w Europie i zdecydowanie zmierzamy w dobrym kierunku. Posiadamy biura w pięciu krajach, ale rekrutujemy i zatrudniamy również w innych krajach. Jako centralna organizacja łączymy wszystkich w jeden zespół i wspieramy się nawzajem w celu osiągnięcia najlepszych rezultatów. Let’ cross borders together.

Jak działa Charlie works

Naszym celem jest ułatwienie pozyskiwania wykwalifikowanych i zmotywowanych pracowników. Aby to osiągnąć, stosujemy różne metody i koncepcje, dzięki którym zawsze możemy zaoferować indywidualne rozwiązania.

Nasze wsparcie obejmuje znacznie więcej niż tylko oferowanie pracowników tymczasowych, mamy duże doświadczenie i możemy Cię wesprzeć we wszystkich etapach procesu pracy i zatrudnienia. Na przykład; przy projektach, usługach HR, CSR oraz rekrutacji i selekcji wysoko wykwalifikowanego personelu.

Charlie innovates

Rynek pracy szybko się zmienia. Dlatego Charlie works jest nieustannie w ruchu. Nasi specjaliści codziennie pracują nad nowymi koncepcjami. Szukamy możliwości rozwoju naszej sieci i testujemy innowacyjne technologie. Mamy jeden cel: znaleźć pracownikom pracę i ułatwić im związane z nią procesy.

Certyfikaty

 
Dzięki certyfikacji NEN 4400-1 nasi partnerzy mogą być pewni, że będą zwolnieni z dodatkowych opłat, zgodnie z holenderską ustawą o odpowiedzialności sekwencyjnej.
 
Certyfikat VCU sprawdza, czy Charlie works przekazuje swoim pracownikom solidny system wytycznych dotyczących bezpieczeństwa i zdrowia.
 
Zakwaterowanie, które oferujemy naszym pracownikom, spełnia oczywiściewszystkie standardy i wymagania w zakresie bezpieczeństwa, higieny i jakości. Ściśle współpracujemy z partnerami zewnętrznymi w celu zagwarantowania tej jakości. 

 

Szukasz pomocy lub wsparcia?

Daj nam znać, a specjalista w danej dziedzinie skontaktuje się z Tobą w celu omówienia możliwych rozwiązań.